Komunikat - Obrazek wyróżniający

ZARZĄDZENIE Nr 69/2022 Wójta Gminy Głuchów z dnia 9 grudnia  2022 r.

ZARZĄDZENIE Nr 69/2022 Wójta Gminy Głuchów z dnia 9 grudnia  2022 r.

w sprawie sporządzenia i podania do publicznej wiadomości wykazu nieruchomości położonych na terenie Gminy Głuchów przeznaczonych do najmu.

 

Sprawdź również

Komunikat - Obrazek wyróżniający

Zwrot podatku akcyzowego

                                                                                                             Głuchów, dnia  19.01.2023 r. WÓJT GMINY GŁUCHÓW                                                                                                    Mieszkańcy Gminy                                                                                                                                    Głuchów …