Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Głuchów do składania wniosków w programie „Czyste Powietrze”.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Głuchów do składania wniosków w programie „Czyste Powietrze”.  Odpowiednich informacji i pomocy przy wypełnianiu wniosków udzieli inspektor ds. pozyskiwania funduszy unijnych pełniący dyżur w każdy poniedziałek w pokoju nr. 8 – II piętro.

Sprawdź również

Komunikat - Obrazek wyróżniający

Zwrot podatku akcyzowego

                                                                                                             Głuchów, dnia  19.01.2023 r. WÓJT GMINY GŁUCHÓW                                                                                                    Mieszkańcy Gminy                                                                                                                                    Głuchów …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *