SESJI RADY GMINY GŁUCHÓW - Obrazek wyróżniający

XXXIX sesja Rady Gminy Głuchów w dniu 4 marca 2022 r. o godz. 1400

Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990r. o samorządzie gminnym (t.j. Dz. U. z 2021r. poz. 1372, poz. 1834) zwołuję XXXIX sesję Rady Gminy Głuchów w dniu 4 marca 2022r. o godz. 1400 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy  w Głuchowie z następującym porządkiem obrad:

1. Otwarcie obrad i stwierdzenie prawomocności.
  2. Zatwierdzenie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu z XXXVIII sesji Rady Gminy Głuchów.
  4. Powołanie Komisji uchwał.
  5. Sprawozdanie Wójta Gminy z prac w okresie międzysesyjnym.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia „Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt w Gminie Głuchów na rok 2022”.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Głuchów dla fragmentu obrębu Michowice.
  8. Podjęcie uchwały w wyrażenia zgody na zawarcie kolejnej umowy dzierżawy nieruchomości w obrębie Białynin Krasówka.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie kolejnej umowy najmu nieruchomości w Głuchowie.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wysokości ekwiwalentu pieniężnego dla członków ochotniczej straży pożarnej, którzy uczestniczyli w działaniu ratowniczym lub szkoleniu pożarniczym organizowanym przez Państwową Straż Pożarną lub Gminę.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Głuchów na lata 2022-2025.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie zmian budżetu na 2022r.
  13. Interpelacje, wnioski, zapytania.
  14. Sprawy różne.
  15. Zakończenie obrad XXXIX sesji Rady Gminy Głuchów.

Przewodniczący Rady Gminy

Michał Mikołajczyk

Wywóz nieczystości ciekłych

Mieszkańcy Gminy Głuchów Wójt Gminy Głuchów zwraca się z prośbą do wszystkich właścicieli nieruchomości położonych …