SESJI RADY GMINY GŁUCHÓW - Obrazek wyróżniający

XXXIV sesja Rady Gminy Głuchów w dniu 24 września 2021r. o godz. 14⁰⁰

Nasz znak: Or. 0002.XXXIV.2021                                                            Data: 17.09.2021r.

Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990r. o samorządzie gminnym (t.j. Dz. U.  z 2021r. poz. 1372)  zwołuję XXXIV sesję Rady Gminy Głuchów w dniu 24 września 2021r. o godz. 14⁰⁰ w sali konferencyjnej Urzędu Gminy  w Głuchowie z następującym porządkiem obrad:

1. Otwarcie obrad i stwierdzenie prawomocności.
  2. Zatwierdzenie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu z XXXIII sesji Rady Gminy Głuchów.
  4. Powołanie Komisji uchwał.
  5. Sprawozdanie Wójta Gminy z prac w okresie międzysesyjnym.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Głuchów dla obszaru stanowiącego fragmenty obrębów wsi Głuchów i Miłochniewice.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Głuchów dla obszaru stanowiącego fragmenty obrębu Wysokienice.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Głuchów dla obszaru stanowiącego fragment obrębu Michowice.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Głuchów dla obszarów stanowiących fragmenty obrębu Białynin Krasówka.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zamianę nieruchomości.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zamianę nieruchomości.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zamianę nieruchomości.
  13. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zamianę nieruchomości.
  14. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zamianę nieruchomości.
  15. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zamianę nieruchomości.
  16. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zamianę nieruchomości.
  17. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nabycie w drodze darowizny nieruchomości w Janisławicach.
  18. Podjęcie uchwały określenia wzoru wniosku o przyznanie dodatku mieszkaniowego oraz wzoru deklaracji o dochodach gospodarstwa domowego.
  19. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia projektu Regulaminu dostarczania wody i odprowadzenia ścieków i przekazanie do zaopiniowania organowi regulacyjnemu.
  20. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Głuchów na lata 2021-2024.
  21. Podjęcie uchwały w sprawie zmian budżetu na 2021r.
  22. Interpelacje, wnioski, zapytania.
  23. Sprawy różne.
  24. Zakończenie obrad XXXIV sesji Rady Gminy Głuchów.

Przewodniczący Rady Gminy

Michał Mikołajczyk

piknik

ZAPRASZAMY NA PIKNIK – od 19.00 – 21.00 dyskoteka, którą poprowadzi Dariusz Machowski