Szkolenie!!! Produkcja metodami ekologicznymi, Płatności obszarowe 2023

Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego

Powiatowy Zespół Doradztwa   Rolniczego Skierniewice

Zaprasza na szkolenie pt.:

  • Produkcja metodami ekologicznymi
  • Płatności obszarowe 2023 – nowe zasady.

Szkolenie odbędzie się 14 grudnia 2022 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Głuchów o godz. 900

Sprawdź również

Komunikat - Obrazek wyróżniający

Zwrot podatku akcyzowego

                                                                                                             Głuchów, dnia  19.01.2023 r. WÓJT GMINY GŁUCHÓW                                                                                                    Mieszkańcy Gminy                                                                                                                                    Głuchów …