Powiatowa Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna w Skierniewicach
Fot. infoskierniewice.pl

Skierniewicki sanepid wystosował bardzo ważny komunikat do mieszkańców

Skierniewicki sanepid wystosował bardzo ważny komunikat do mieszkańców:

 

[WIDEO] Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Skierniewicach przekazał informacje na temat sytuacji epidemiologicznej na terenie miasta i powiatu oraz zaleceniach dla mieszkańców:

[WIDEO] Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Skierniewicach przekazał informacje na temat sytuacji epidemiologicznej na terenie miasta i powiatu oraz zaleceniach dla mieszkańców ?ZOBACZ: https://esk24.net/wiadomosci-skierniewice/wydarzenia/wideo-skierniewicki-sanepid-wystosowal-bardzo-wazny-komunikat-do-mieszkancow

Opublikowany przez ESK24.net nasz lokalny serwis informacyjno ogłoszeniowy Czwartek, 12 marca 2020

Sprawdź również

Komunikat - Obrazek wyróżniający

Zwrot podatku akcyzowego

                                                                                                             Głuchów, dnia  19.01.2023 r. WÓJT GMINY GŁUCHÓW                                                                                                    Mieszkańcy Gminy                                                                                                                                    Głuchów …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *