płomień,gazu,płomień gazu,niebieski

Przyłączanie się do sieci gazowej SIME POLSKA

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy z uwagi na sytuację epidemiologiczną w Polsce, dyżury przedstawiciela SIME w Urzędach nie będą się odbywały do momentu odwołania. W związku z tym proponujemy, aby Mieszkańcy zamierzający skorzystać z możliwości przyłączenia się do sieci gazowej i rozpoczęcia odbioru gazu ziemnego, zgłosili się po wcześniejszym umówieniu telefonicznym do biura SIME Polska w Głownie zlokalizowanym przy ulicy Strażackiej 2 lok. 4 otwartego w każdy Wtorek i Czwartek w godz. 9:30 – 15:30 oraz piątek w godz. 11:00 – 17:00.

Niezbędne informacje mogą Państwo uzyskać od przedstawiciela regionalnego, którym jest pan Adam Domeradzki, tel. 537 573 702,
email: a.domeradzki@simepolska.pl
.

Chętnych prosimy o składanie „Wniosku o określenie warunków przyłączenia”, co stanowić będzie pierwszy krok w procesie przyłączenia do sieci gazowej.

Wypełniony wniosek, wraz z kopią mapy z granicami działki jak również kopią dokumentu potwierdzającego prawo dysponowania nieruchomością prosimy składać drogą pocztową do naszego Biura Obsługi Klienta przy ul. 1 Maja 18, 96-500 Sochaczew.

Istnieje możliwość umówienia się na indywidualnie, jeśli będzie taka potrzeba.

Jednocześnie gorąco zachęcamy Państwa do przyłączenia się do naszej sieci.

Sprawdź również

Bezpłatne Wypełnianie Wniosków Obszarowych