Komunikat - Obrazek wyróżniający

Przerwa w dostawie energii elektrycznej

Szanowni Państwo

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź Rejon Energetyczny Żyrardów informuje o planowych przerwach w dostawie energii elektrycznej w dniu 25.01.2023 r. i w dniu 01.02.2023 r. w godz. 8.00-16.00 dla odbiorców zasilanych ze stacji transformatorowej Borysław (od nr 1 do nr 51).

Za utrudnienia przepraszamy.

 

Sprawdź również

Komunikat - Obrazek wyróżniający

Zwrot podatku akcyzowego

                                                                                                             Głuchów, dnia  19.01.2023 r. WÓJT GMINY GŁUCHÓW                                                                                                    Mieszkańcy Gminy                                                                                                                                    Głuchów …