Żarówka okrągła

Przerwa w dostawie Energii Elektrycznej

Szanowni Państwo

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź Rejon Energetyczny Żyrardów informuje o planowych przerwach w dostawie energii elektrycznej w dniu 15.02.2022 r. w godz. 8.00-15.00 dla odbiorców zasilanych ze stacji transformatorowej RECZUL.

Za utrudnienia przepraszamy

Sprawdź również

Komunikat - Obrazek wyróżniający

Zwrot podatku akcyzowego

                                                                                                             Głuchów, dnia  19.01.2023 r. WÓJT GMINY GŁUCHÓW                                                                                                    Mieszkańcy Gminy                                                                                                                                    Głuchów …