Żarówka okrągła

Przerwa w dostawie energii

Szanowni Państwo

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź Rejon Energetyczny Żyrardów informuje o planowych przerwach w dostawie energii elektrycznej w dniu 07.06.2022 r. w godz. 8.00-15.00 i w dniu 14.06 w godz. 8.00-16.00 dla odbiorców zasilanych ze stacji transformatorowej Borysław (od nr 1 do 51).

Za utrudnienia przepraszamy.

Sprawdź również

Komunikat - Obrazek wyróżniający

Zwrot podatku akcyzowego

                                                                                                             Głuchów, dnia  19.01.2023 r. WÓJT GMINY GŁUCHÓW                                                                                                    Mieszkańcy Gminy                                                                                                                                    Głuchów …