Podsumowanie wyjazdów organizowanych w ferie

W czwartek 23 stycznia 2020 roku uczniowie ze szkół podstawowych z terenu gminy wzięli udział w wycieczce do Candy Parku w Rzgowie. Siedemdziesięcioro uczestników wyjazdu aktywnie uczestniczyło w atrakcjach oferowanych w parku dmuchańców, a także samodzielnie wykonywało lizaki podczas warsztatów „Skąd się biorą słodycze?”.

W drodze powrotnej nie zabrakło wizyty w restauracji McDonald’s. Opiekę nad dziećmi sprawowali: Ewa Jochym, Katarzyna Gutowska, Ilona Kucharska, Halina Wojtyniak, Marta Kopczyńska, Małgorzata i Bogdan Augustowscy.

Szczególne podziękowania należą się opiekunom wyjazdu, dzięki którym Urząd Gminy mógł wspólnie zorganizować wycieczkę na kończące się już ferie zimowe. Był to czwarty taki feryjny wyjazd zorganizowany dla uczniów z terenu Gminy. Podczas wcześniejszych wyjazdów uczniowie m.in. byli w kinie a także zwiedzali siedzibę banku PKO i poznawali od podszewki jego funkcjonowanie.

Sprawdź również

Komunikat - Obrazek wyróżniający

Zwrot podatku akcyzowego

                                                                                                             Głuchów, dnia  19.01.2023 r. WÓJT GMINY GŁUCHÓW                                                                                                    Mieszkańcy Gminy                                                                                                                                    Głuchów …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *