Podsumowanie wyjazdów organizowanych w ferie

W czwartek 23 stycznia 2020 roku uczniowie ze szkół podstawowych z terenu gminy wzięli udział w wycieczce do Candy Parku w Rzgowie. Siedemdziesięcioro uczestników wyjazdu aktywnie uczestniczyło w atrakcjach oferowanych w parku dmuchańców, a także samodzielnie wykonywało lizaki podczas warsztatów „Skąd się biorą słodycze?”.

W drodze powrotnej nie zabrakło wizyty w restauracji McDonald’s. Opiekę nad dziećmi sprawowali: Ewa Jochym, Katarzyna Gutowska, Ilona Kucharska, Halina Wojtyniak, Marta Kopczyńska, Małgorzata i Bogdan Augustowscy.

Szczególne podziękowania należą się opiekunom wyjazdu, dzięki którym Urząd Gminy mógł wspólnie zorganizować wycieczkę na kończące się już ferie zimowe. Był to czwarty taki feryjny wyjazd zorganizowany dla uczniów z terenu Gminy. Podczas wcześniejszych wyjazdów uczniowie m.in. byli w kinie a także zwiedzali siedzibę banku PKO i poznawali od podszewki jego funkcjonowanie.

Sprawdź również

Obrazek wyróżniający - Startuje nabór wniosków o wsparcie dla KGW

Dodatek dla gospodarstw domowych z tytułu wykorzystania źródeł ciepła innych niż węgiel

Dodatek dla gospodarstw domowych z tytułu wykorzystywania niektórych źródeł ciepła został wprowadzony ustawą z dnia …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.