PIENIĄDZE NA DROGĘ W BIAŁYNINIE

W dniu wczorajszym w Starostwie Powiatowym w Skierniewicach odbyło się uroczyste podpisanie umów z Urzędem Wojewódzkim w Łodzi na dofinansowanie z projektu budowy dróg samorządowych w którym to Gmina Głuchów dostała dofinansowanie w wysokość 50% do budowy odcinka drogi “od kościoła w Białyninie do skrzyżowania w kierunku- Białynin Południe. Dzięki tym funduszom jeszcze w tym roku powinno udać się wyremontować kolejny odcinek drogi Gminnej. Nawiasem można wspomnieć, że już zakończyły się prace związane z budową dwóch odcinków dróg w miejscowości Kochanów gdzie mieszkańcy mogą się cieszyć z nowej nawierzchni po, której można w końcu komfortowo się poruszać. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udaje nam się zmieniać na lepsze naszą małą Ojczyznę i poprawiać komfort życia naszych mieszkańców.

Sprawdź również

FOSFOREK GLINU