Obrazek wyróżniający - big bag

Nieodpłatny odbiór folii, sznurka, siatki i opakowań po nawozach i typu Big Bag

Szanowni mieszkańcy Gminy Głuchów,

w dniach 27 – 28 sierpnia 2020 r. na terenie Gminy Głuchów rozpocznie się zapowiadana, nieodpłatna zbiórka folii rolniczej, siatki i sznurka do owijania balotów,  opakowań po nawozach i typu Big Bag.

Prosimy rolników, którzy złożyli deklaracje uczestnictwa w projekcie o właściwe przygotowanie odpadów rolniczych poprzez ich oczyszczenie z ziemi i błota oraz spakowanie w Big-Bag oddzielnie każdej frakcji:

  • folia biała
  • folia czarna
  • sznurek i siatka do owijania balotów
  • opakowania po nawozach i typu Big Bag.

Uwaga: odpady nie przygotowane wg powyższych wskazówek mogą nie zostać odebrane. Prosimy również o zabranie ze sobą dowodu osobistego. Szczegółowe godziny odbioru zostaną ustalone indywidualnie z każdym z rolników.

Sprawdź również

Komunikat - Obrazek wyróżniający

Zwrot podatku akcyzowego

                                                                                                             Głuchów, dnia  19.01.2023 r. WÓJT GMINY GŁUCHÓW                                                                                                    Mieszkańcy Gminy                                                                                                                                    Głuchów …