Narodowe Święto Niepodległości w Głuchowie

Szanowni Państwo , Mieszkańcy Gminy Głuchów ;

W imieniu Wójta Gminy Głuchów Jana Słodkiego oraz Dyrektora Szkoły Podstawowej w Głuchowie Mirosława Klemby serdecznie wszystkich zapraszamy w dniu 10  listopada „niedziela” do OSP w Głuchowie na uroczyste obchody 101 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.  W tym dniu odbędzie się Koncert Piosenek Patriotycznych w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej z Głuchowa. Uroczystość rozpocznie się o godzinie 14.30 , OSP Głuchów ul. Piaski 2.

Serdecznie zapraszamy ?

This image requires alt text, but the alt text is currently blank. Either add alt text or mark the image as decorative.

Sprawdź również

Utworzenie ekopracowni w Szkole Podstawowej w Białyninie

Szkoła Podstawowa w Białyninie złożyła wniosek o dofinansowanie w ramach konkursu z dziedziny Edukacja Ekologiczna …