MOŻLIWOŚCI KORZYSTANIA Z BEZPŁATNEJ POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ I TERAPEUTYCZNEJ

MOŻLIWOŚCI KORZYSTANIA Z BEZPŁATNEJ POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ I TERAPEUTYCZNEJ

DOTYCZĄCA MOŻLIWOŚCI KORZYSTANIA Z BEZPŁATNEJ

POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ I TERAPEUTYCZNEJ

Ze względu na epidemię koronawirusa informuję, że dyżury psychologa w marcu  2020 r. odbywać się będą w formie konsultacji i porad telefonicznych oraz sesji on-line (przez aplikację Skype).

Dni i godziny dyżurów:

Psycholog- 20.03 oraz 27.03 godz. 15.00-18.00 , tel: 602 133 662 (rozmowy na koszt psychologa)

Sesje on-line w tych samych dniach i godzinach. Szczegóły dotyczące sesji on-line należy ustalić z psychologiem dzwoniąc na w/w nr tel.