Obrazek wyróżniający - Modernizacja infrastruktury sportowej ze wsparciem marszałka

Modernizacja infrastruktury sportowej ze wsparciem marszałka

W dniu wczorajszym w Urzędzie Marszałkowskim została podpisana umowa z Radosławem Marcem, Dyrektorem Departamentu Sportu i Turystyki, na 80 tys. złotych dofinansowania budowy dwóch bieżni lekkoatletycznych wraz ze skoczniami do skoku w dal przy Szkołach Podstawowych w Michowicach i Wysokienicach oraz skoczni do skoku w dal z rozbiegiem w szkole w Białyninie.

Inwestycja będzie zrealizowana do końca tego roku.

Dziękujemy Urzędowi Marszałkowskiemu za otrzymane dofinansowanie, dzięki któremu zostanie poprawiona infrastruktura sportowa przy szkołach podstawowych oraz zapewni możliwość rozwijania talentów sportowych i przyczyni się do popularyzowania innych form rekreacji.

Sprawdź również

Obrazek wyróżniający - DODATEK WĘGLOWY

Zmiany w dodatku węglowym

Szanowni Mieszkańcy Gminy Głuchów! Informujemy, iż w związku z wejściem w życie ustawy z dnia …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *