MECZ PIŁKI RĘCZNEJ W PŁOCKU

W dniu 23 lutego 2019 roku uczniowie:  Szkoły Podstawowej im. Marcina Wasilewskiego w Głuchowie, Publicznego Gimnazjum w Głuchowie, Szkoły Podstawowej w Białyninie oraz Szkoły Podstawowej w Złotej wzięli udział w wyjeździe na mecz piłki ręcznej w Płocku. Zespół Gospodarzy – Orlen Wisła Płock rozegrał pojedynek z zespołem z Danii Bjerringbro-Silkeborg  w ramach play-off o wejście do głównej fazy pucharowej Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. Niestety piłkarze z Płocka zostali pokonani, kończąc pojedynek wynikiem 22-26. Wyjazd został zorganizowany przez Uczniowski Klub Sportowy „FUTRZAKI” na zakończenie ferii zimowych. Serdecznie pozdrawiamy wszystkich uczestników wyjazdu oraz organizatorów.

Sprawdź również

Obrazek wyróżniający - DODATEK WĘGLOWY

Zmiany w dodatku węglowym

Szanowni Mieszkańcy Gminy Głuchów! Informujemy, iż w związku z wejściem w życie ustawy z dnia …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *