Maseczki dla mieszkańców Naszej Gminy

Szanowni Państwo!

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 15 kwietnia 2020 r. poz.673 Rząd RP wprowadził od 16 kwietnia 2020 r. do odwołania obowiązek zakrywania, przy pomocy odzieży lub jej części, maski albo maseczki, ust i nosa. Każda osoba znajdująca się w miejscu publicznym na ulicach, w sklepach czy miejscach świadczenia usług będzie musiała stosować się do wytycznych wydanych przez Rząd RP.

W związku z tym obowiązkiem Wójt Gminy Głuchów zakupił maseczki wielokrotnego użytku dla Mieszkańców Gminy. W maseczki będzie można się zaopatrzyć u sołtysów swoich miejscowości.

Dbajmy o siebie i o innych – nośmy maseczki.

Wójt Gminy Głuchów

/ Jan Słodki /

od poniedziałku 4 maja 2020 r. ZUS ponownie otwarty dla klientów

Od 4 maja 2020 r. Zakład Ubezpieczeń Społecznych przywraca obsługę klientów w swoich placówkach. U …