SESJI RADY GMINY GŁUCHÓW - Obrazek wyróżniający

LXIV sesja Rady Gminy Głuchów 1 marca 2024r. godz. 1400

Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990r. o samorządzie gminnym (t.j. Dz. U. z 2023r. poz. 40, poz. 572, poz. 1463, poz. 1688) zwołuję LXIV sesję Rady Gminy Głuchów w dniu 1 marca 2024r. o godz. 1400 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Głuchowie z następującym porządkiem obrad:

1. Otwarcie obrad i stwierdzenie prawomocności.
  2. Zatwierdzenie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu z LXIII sesji Rady Gminy Głuchów.
  4. Powołanie Komisji uchwał.
  5. Sprawozdanie Wójta Gminy z prac w okresie międzysesyjnym.
  6. Przedstawienie informacji o stanie bezpieczeństwa na terenie Gminy Głuchów w 2023r.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Głuchów dla obszarów stanowiących fragmenty obrębów: Jasień, Skoczykłody, Wysokienice, Złota.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia „Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt w Gminie Głuchów na rok 2024r”.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia Gminnego Programu Wspierania Rodziny dla Gminy Głuchów na lata 2024 – 2026.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Wójta Gminy Głuchów.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia dotacji celowej dla Parafii Rzymskokatolickiej pw. Św. Michała Archanioła w Głuchowie na realizację zadania w ramach Rządowego Programu Odbudowy Zabytków.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia dotacji celowej dla Parafii Rzymskokatolickiej pw. Św. Józefa Rzemieślnika w Kochanowie na realizację zadania w ramach Rządowego Programu Odbudowy Zabytków.
  13. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr XXIV/161/2020 Rady Gminy Głuchów z dnia 30 września 2020 roku w sprawie emisji obligacji oraz zasad ich zbywania, nabywania i wykupu.
  14. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Głuchów na lata 2024-2034.
  15. Podjęcie uchwały w sprawie zmian budżetu na 2024r.
  16. Interpelacje, wnioski, zapytania.
  17. Sprawy różne.
  18. Zakończenie obrad LXIV sesji Rady Gminy Głuchów.

Przewodniczący Rady Gminy

Michał Mikołajczyk