INFORMACJA O WYBORACH DO RADY POWIATOWEJ IZBY ROLNICZEJ

Wójt Gminy Głuchów informuje o udostępnieniu do wglądu spisu członków Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego z terenu Gminy Głuchów, uprawnionych do udziału w głosowaniu w wyborach do Rady Powiatowej Izby Rolniczej, zarządzonych przez Krajową Radę Izb Rolniczych na dzień 28 lipca 2019 roku.

Spis będzie udostępniony do wglądu w siedzibie Urzędu Gminy w Głuchowie, Aleja  Klonowa 5, pokój nr 1 – I piętro, przez okres pięciu dni począwszy od dnia 1 lipca 2019 roku w godzinach pracy Urzędu.

W głosowaniu mogą wziąć udział podatnicy podatku rolnego, czyli osoby fizyczne i prawne będące właścicielami, posiadaczami samoistnymi, użytkownikami wieczystymi lub posiadaczami gospodarstwa rolnego o łącznej powierzchni przekraczającej 1 ha fizyczny lub 1 ha przeliczeniowy.

Obrazek wyróżniający - Startuje nabór wniosków o wsparcie dla KGW

Dodatek dla gospodarstw domowych z tytułu wykorzystania źródeł ciepła innych niż węgiel

Dodatek dla gospodarstw domowych z tytułu wykorzystywania niektórych źródeł ciepła został wprowadzony ustawą z dnia …