I Nocny Amatorski Turniej Piłki Siatkowej

Czy mamy w naszej Gminie fanów Siatkówki? 🙂
Zapraszamy mieszkańców Gminy Głuchów do wzięcia udziału w I Nocnym Amatorskim Turnieju Piłki Siatkowej, który rozpocznie się w sobotę 16 grudnia i zakończy w niedzielę 17 grudnia 2023r. Będzie to pierwszy turniej zrealizowany w takiej formie i mamy nadzieję że przyjmie się na stałe w naszym kalendarzu 👍
Prosimy o zgłaszanie się drużyn minimum 6 osobowych w sekretariacie Urzędu Gminy w Głuchowie lub przez maila sekretariat@gminagluchow.pl
Regulamin Turnieju dostępny pod linkiem:
Turniej docelowo odbędzie się na hali sportowej przy SP w Michowicach, ale w przypadku dużej ilości drużyn rozegramy mecze dodatkowo na hali sportowej przy SP w Białyninie.
Dokładne godziny rozpoczęcia turnieju zostaną podane po zgłoszeniu się drużyn, ale już teraz zapraszamy również kibiców do aktywnego wzięcia udziału w tym wydarzeniu, ponieważ oprócz dopingu dla drużyn będzie też możliwość wsparcia leczenia naszej małej mieszkanki Nikoli Kwiatos z Białynina. Poniżej link do zbiórki

Sprawdź również

Utworzenie ekopracowni w Szkole Podstawowej w Białyninie

Szkoła Podstawowa w Białyninie złożyła wniosek o dofinansowanie w ramach konkursu z dziedziny Edukacja Ekologiczna …