Gminny Dzień Edukacji Narodowej w Głuchowie

Gminny Dzień Edukacji Narodowej odbył się 15 października w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Michowicach. Wśród zaproszonych gości byli nauczyciele, pracownicy oświaty, nauczyciele emeryci. W uroczystości brało udział ponad 80 osób. Dyrektorzy szkół podstawowych zostali uhonorowani przy tej niepowtarzalnej okazji nagrodą Wójta Gminy Głuchów – Jana Słodkiego. Róże oraz tort ufundowała Gmina Głuchów, a przekąski i słodkości przygotowali rodzice wraz nauczycielami. Jeszcze raz składamy gorące życzenia. Wszystkim Nauczycielom i Pracownikom Oświaty życzymy wielu sukcesów zawodowych, wyrozumiałości i cierpliwości, aby Wasza praca była nieustającą pasją i wyzwaniem. Niech zawsze towarzyszą Wam pogoda ducha, dobra energia i satysfakcja z wychowania młodych pokoleń. Dziękujemy szkole w Michowicach za przygotowanie uroczystości i zabawną część artystyczną.

Obrazek wyróżniający - Startuje nabór wniosków o wsparcie dla KGW

Dodatek dla gospodarstw domowych z tytułu wykorzystania źródeł ciepła innych niż węgiel

Dodatek dla gospodarstw domowych z tytułu wykorzystywania niektórych źródeł ciepła został wprowadzony ustawą z dnia …