Zdjęcie 05 - gmina z kolejnym wsparciem na przebudowę drogi

Gmina z kolejnym wsparciem na przebudowę drogi

Gmina Głuchów otrzymała dofinansowanie 80% na przebudowę drogi w Wysokienicach. Z Funduszu Dróg Samorządowych na konto gminy wpłynie blisko 155 tys. zł.

Fundusz Dróg Samorządowych to kluczowy program wsparcia samorządowców. Rekordowe dofinansowania na infrastrukturę drogową to efekt polityki Rządu Premiera Mateusza Morawieckiego. Ustawa zainicjowana i podpisana przez Prezydenta Andrzeja Dudę umożliwiła niespotykane jak dotąd w historii Polski wsparcie finansowe na budowanie nowych dróg, remonty i przebudowy.

Obrazek wyróżniający - Startuje nabór wniosków o wsparcie dla KGW

Dodatek dla gospodarstw domowych z tytułu wykorzystania źródeł ciepła innych niż węgiel

Dodatek dla gospodarstw domowych z tytułu wykorzystywania niektórych źródeł ciepła został wprowadzony ustawą z dnia …