Dostawy komponentów turbin wiatrowych na Farmę Wiatrową Głuchów II

Szanowni Państwo

Informujemy że od 5 marca rozpoczną się dostawy komponentów turbin wiatrowych na Farmę Wiatrową Głuchów II i będą one trwały do 5 kwietnia.

Transporty odbywać się będą nocą, jednakże w ciągu dnia mogą występować chwilowe przestoje na drogach gminnych (Białynin – Celigów) oraz (Celigów – Borysław) ze względu na przejazd na odpowiednie lokalizacje.

Dodatkowo przy montażu pierwszej turbiny (i jedynej) EW10, która znajduje się najbliżej drogi gminnej bitumicznej (Białynin – Celigów), czasowe (do 30 – 45 min.) zamknięcia drogi będą występowały w dniach 11 marca (poniedziałek) oraz 20 marca (środa).

W sytuacji, gdyby podane terminy czasowego zamknięcia drogi uległy zmianie, niezwłocznie poinformujemy o takim fakcie.

Sprawdź również

Bezpłatne Wypełnianie Wniosków Obszarowych