Czat z ekspertem – wsparcie z urzędów pracy dla przedsiębiorców

W poniedziałek 18 stycznia, w godz. 12.00-14.00 Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego wraz z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Łodzi zaprasza na czat z Kamilem Jeziorskim – dyrektorem WUP w Łodzi. Będzie on dotyczył możliwości wsparcia dla przedsiębiorców z Urzędów Pracy – jak uzyskać pomoc z Tarczy Antykryzysowej, jak ochronić miejsca pracy.

Czat odbędzie się na stronie www.biznes.lodzkie.pl. Wystarczy kliknąć ikonę czatu w prawy dolnym rogu strony i zadać pytanie lub zapytać bezpośrednio na profilu facebookowym Łódzkie dla biznesu przez „Wyślij wiadomość”.

Więcej informacji na:

Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi – https://www.facebook.com/WUPLodz

Łódzkie dla biznesu – https://www.facebook.com/lodzkie4business

Czat z ekspertem - wsparcie z urzędów pracy dla przedsiębiorców

Sprawdź również

Utworzenie ekopracowni w Szkole Podstawowej w Białyninie

Szkoła Podstawowa w Białyninie złożyła wniosek o dofinansowanie w ramach konkursu z dziedziny Edukacja Ekologiczna …