Zdjęcia - Gmina Głuchów realizuje kolejną inwestycję pt. „Budowa bezpiecznego przejścia dla pieszych w miejscowości Miłochniewice”

Budowa bezpiecznego przejścia dla pieszych w miejscowości Miłochniewice

Gmina Głuchów realizuje kolejną inwestycję pt. „Budowa bezpiecznego przejścia dla pieszych w miejscowości Miłochniewice”.

Projekt jest realizowany dzięki dofinansowaniu z Urzędu Wojewódzkiego w wysokości 83.475 zł, a całość inwestycji to kwota niespełna 116 tys.zł. Zakres prac obejmuje zbudowanie 200 metrów chodnika oraz wykonanie przejścia dla pieszych. Inwestycja zostanie ukończona do końca października.

Jeszcze w tym roku planowany jest taki sam projekt w miejscowości Białynin. Umowa o dofinansowanie tego przedsięwzięcia jest już podpisana z Wojewodą Łódzkim Tobiaszem Bocheńskim. Serdecznie dziękujemy Urzędowi Wojewódzkiemu w Łodzi za wsparcie finansowe naszych gminnych inwestycji.

Sprawdź również

Komunikat - Obrazek wyróżniający

OBWIESZCZENIE WÓJTA GMINY GŁUCHÓW

OBWIESZCZENIE WÓJTA GMINY GŁUCHÓW o spotkaniach otwartych w związku z przystąpieniem do sporządzenia zmiany miejscowego …