Obrazek wyróżniający - Bezpłatne spotkanie informacyjne „Wsparcie dla firm z województwa łódzkiego”

Bezpłatne spotkanie informacyjne „Wsparcie dla firm z województwa łódzkiego”

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego wraz z partnerami: Urzędem Marszałkowskim Województwa Łódzkiego i Wojewódzkim Urzędem Pracy w Łodzi organizuje cykl sierpniowych, bezpłatnych spotkań informacyjnych w 24 powiatach województwa łódzkiego pt.: „Wsparcie dla firm z województwa łódzkiego”.

Spotkania skierowane są do przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, mikro, małym i średnich przedsiębiorców, którzy potrzebują wsparcia, a jeszcze nie wiedzą jakie są możliwości i jak uzyskać pomoc?

Spotkanie w Powiecie Skierniewickim odbędzie się w czwartek, 20 sierpnia o godz. 9.00 w Urzędzie Gminy Kowiesy, Kowiesy 85, Kowiesy. Podczas spotkań ŁARR, Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego i WUP przedstawią możliwości wsparcia firm w zakresie ich rozwoju jak również pomocy związanej ze skutkami epidemii Covid-19. Więcej informacji na stronie www.larr.pl

Serdecznie zapraszam do propagowania informacji o spotkaniu wśród przedsiębiorców Powiatu Skierniewickiego.

Wspólnie przyczyniamy się do rozwoju biznesu w województwie łódzkim.

Sprawdź również

FOSFOREK GLINU