Obrazek wyróżniający - mammobus

Bezpłatne badanie mammograficzne 05.05.2022 (czwartek 9-17) GŁUCHÓW

Medica Sp. z o.o., Sp. K. od ponad 15 lat organizuje bezpłatne badania mammograficzne na terenie Polski w ramach programu profilaktycznego NFZ. Z badania w naszych opracowaniach mobilnych i stacjonarnych co roku korzysta ponad 60 000 kobiet.

Wspólnie z Państwem od lat organizujemy takie badania i zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem wśród kobiet. Liczę, że również w tym roku wspólnie podjęte działania przyczynią się do wysokiej frekwencji.

Chcę zapewnić, że w obecnej sytuacji badania mammograficzne organizowane są z zachowaniem reżimu sanitarnego, do którego obliguje nas NFZ. Zasady reżimu przesyłam w załączeniu.

W załączeniu przesyłam plakat informujący o badaniach w wersji elektronicznej, który mogą zamieścić Państwo na stronie internetowej lub mediach społecznościowych. Przesyłam również zdjęcie naszego mammobusu, który w tym dniu odwiedzi Państwa.

Materiały informacyjne w wersji papierowej w najbliższym czasie wyślę do Państwa pocztą.

Z góry dziękuję za wyrażenie zgody, pomoc oraz zaangażowanie.

W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 

Sprawdź również

Komunikat - Obrazek wyróżniający

OBWIESZCZENIE WÓJTA GMINY GŁUCHÓW

OBWIESZCZENIE WÓJTA GMINY GŁUCHÓW o spotkaniach otwartych w związku z przystąpieniem do sporządzenia zmiany miejscowego …