Komunikat - Obrazek wyróżniający

BADAJ SIĘ! NIE CZAS NA WSTYD

Szanowni Państwo

Pabianickie Centrum Medycznym Sp. z o. o. zaprasza wszystkich mieszkańców powiatu skierniewickiego na bezpłatną kolonoskopię wraz ze znieczuleniem dożylnym oraz zwrotem kosztów dojazdu w ramach projektu współfinansowanego ze środków UE pn. ,,Bezpłatna kolonoskopia w Pabianickim Centrum Medycznym Sp. z o.o.”.

Zwracamy się do Państwa o wsparcie i współpracę w zakresie informowania mieszkańców powiatu skierniewickiego i zachęcania do zgłaszania się na bezpłatne badania kolonoskopowe wykonywane w Pabianickim Centrum Gastroenterologii, Chirurgii Małoinwazyjnej i Endoskopowej w Pabianickim Centrum Medycznym (szpital w Pabianicach) przy ulicy Jana Pawła II 68.

Telefon do kontaktu w sprawie umawiania wizyt: 42 22 53 838, 42 22 53 837, 506-771-416.

Telefon do biura projektu: e-mail: projekt@pcmnzoz.pl oraz kcieslak@pcmnzoz.pl. W razie pytań pozostajemy do dyspozycji.

Sprawdź również

FOSFOREK GLINU