1 września do 30 listopada 2020 roku trwa Powszechny Spis Rolny 2020.

Głuchów, 29.09.2020 r.

Rolnicy Gminy Głuchów !

Urząd Gminy w Głuchowie informuje, iż od 1 września do 30 listopada 2020 roku trwa Powszechny Spis Rolny 2020.

Najszybszą, najbezpieczniejszą oraz najwygodniejszą formą spisu jest samospis internetowy, poprzez formularz spisowy dostępny na stronie https://spisrolny.gov.pl. Rolnicy, którzy nie posiadają dostępu do Internetu mogą skorzystać ze stanowiska komputerowego do samospisu przygotowanego w Urzędzie Gminy w Głuchowie pok. nr 2 – parter. Aby bezpiecznie dokonać samospisu, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu umówienia się na konkretną datę oraz godzinę pod nr tel. 46 81 57 039.

Jeżeli rolnicy nie dokonają samospisu, z rolnikami będą kontaktować się rachmistrzowie spisowi. Jeżeli z użytkownikiem gospodarstwa skontaktuje się rachmistrz spisowy, rolnik ma obowiązek udzielić rachmistrzowi odpowiedzi na pytania z formularza spisowego.

Rachmistrzowie będą realizowali spis rolny dwoma metodami:

  • wywiad telefoniczny, od 16 września do 30 listopada 2020 r.
  • wywiad bezpośredni, od 1 października do 30 listopada 2020 r.

Uruchomiona jest również infolinia spisowa o numerze 22 279 99, z którą można się kontaktować w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących spisu rolnego. Uzyskać tam można pomoc w wypełnieniu formularza spisowego, zweryfikować tożsamość rachmistrza terenowego, upewnić się czy nasze gospodarstwo jest objęte obowiązkiem spisowym czy zgłosić fakt, że już nie prowadzimy gospodarstwa rolnego.

Wójt Gminy Głuchów

/-/ Jan Słodki

Sprawdź również

Obowiązek wymiany starych instalacji na paliwo stałe

Mieszkańcy Gminy Głuchów W związku z pojawiającymi się pytaniami od mieszkańców gminy informuję, że obowiązek …