Home / Aktualności / Spotkanie z Wicemarszałkiem Województwa Łódzkiego

Spotkanie z Wicemarszałkiem Województwa Łódzkiego

W środę 21 sierpnia bieżącego roku w Gminie Skierniewice odbyło się spotkanie Pana Grzegorza Wojciechowskiego, wicemarszałka województwa łódzkiego z przedstawicielami gmin z całego powiatu, starostwa skierniewickiego, przedstawicielami miasta Skierniewice oraz proboszczem parafii pod wezwaniem św. Jakuba w Skierniewicach księdzem Janem Pietrzykiem. Marszałek Wojciechowski nie przyjechał z pustymi rękami – przywiózł ze sobą do podpisania umowy na dotacje dla jednostek OSP, granty sołeckie oraz dofinansowanie dla parafii na remont części elewacji kościoła.

Sprawdź również

Gmina Głuchów realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich E-aktywni mieszkańcy województwa Kujawsko-Pomorskiego i Łódzkiego