Home / Aktualności / Narodowe Święto Niepodległości w Głuchowie

Narodowe Święto Niepodległości w Głuchowie

Szanowni Państwo , Mieszkańcy Gminy Głuchów ;

W imieniu Wójta Gminy Głuchów Jana Słodkiego oraz Dyrektora Szkoły Podstawowej w Głuchowie Mirosława Klemby serdecznie wszystkich zapraszamy w dniu 10  listopada „niedziela” do OSP w Głuchowie na uroczyste obchody 101 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.  W tym dniu odbędzie się Koncert Piosenek Patriotycznych w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej z Głuchowa. Uroczystość rozpocznie się o godzinie 14.30 , OSP Głuchów ul. Piaski 2.

Serdecznie zapraszamy 😊

This image requires alt text, but the alt text is currently blank. Either add alt text or mark the image as decorative.

Sprawdź również

Wykaz nieruchomości stanowiącej własność Gminy Głuchów przeznaczonej do najmu w trybie bezprzetargowym