Home / Aktualności / Gminny Dzień Edukacji Narodowej w Głuchowie

Gminny Dzień Edukacji Narodowej w Głuchowie

Gminny Dzień Edukacji Narodowej odbył się 15 października w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Michowicach. Wśród zaproszonych gości byli nauczyciele, pracownicy oświaty, nauczyciele emeryci. W uroczystości brało udział ponad 80 osób. Dyrektorzy szkół podstawowych zostali uhonorowani przy tej niepowtarzalnej okazji nagrodą Wójta Gminy Głuchów – Jana Słodkiego. Róże oraz tort ufundowała Gmina Głuchów, a przekąski i słodkości przygotowali rodzice wraz nauczycielami. Jeszcze raz składamy gorące życzenia. Wszystkim Nauczycielom i Pracownikom Oświaty życzymy wielu sukcesów zawodowych, wyrozumiałości i cierpliwości, aby Wasza praca była nieustającą pasją i wyzwaniem. Niech zawsze towarzyszą Wam pogoda ducha, dobra energia i satysfakcja z wychowania młodych pokoleń. Dziękujemy szkole w Michowicach za przygotowanie uroczystości i zabawną część artystyczną.

Sprawdź również

XIV Sesja Rady Gminy Głuchów

Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990r. o samorządzie gminnym …